Düz Nakış, Pulpayet, Lase, Kordene, Boncuk, Süzene

Hakkımızda

Kurumsal

Gündüz Nakış

Gündüz Nakış Tekstil Gıda Turizm İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. adı altında 1997 Yılında Türkiye’de nakış sektöründen kısa zamanda önde gelen nakışçılar arasında yerimizi aldık.

Firmamızın geçmişten geleceğe ana hedefi yalnızca koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Birlikte olabilme ve büyüme çabası ile özel ayrıntıların ve ince detayların estetiği oluşturacağını bilerek çalışıyoruz.

Kısa zamanda ulaştığımız başarının arkasında müşteri memnuniyet odaklı ve kalite ve verimliliği merkeze alan bir yöntem yaklaşımıyla, sadece maddi kazançlara değil bütün müşterilerimizin yaralanmasına fırsat imkanını en üst seviyede tutma bilinciyle gelişmektedir.

Gündüz Nakış Tekstil Gıda Turizm İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.  3 farklı lokasyon, 160’in üzerinde çalışanı ile 38 adet  yeni model, üstün teknolojik,yüksek kalitede ve çeşitli nakış teknikleri ile en üst seviyede müşterilerine hizmet  vermektedir. Özellikle tekstil sektöründe ülke geneli kalite hizmet noktasında lider olma vizyonunu ortaya koymaktadır.

Nakış alanında verdiğimiz çeşitli nakış desen  Düz Nakış,Pulpayet Lase,Kordene,Boncuk,Süzene vb. Gibi yöntem ve zengin çeşitliliğiyle hizmet vermektedir

Gündüz Nakış Tekstil Gıda Turizm İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.  fason nakış, işleme noktasında her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel amaç olarak 20 yıla aşkın bu hizmet aşkıyla kolektif çalışma yapısıyla faaliyet sürdürecektir

  • 0212 515 28 15
  • 0212 515 33 70
  • info@gunduznakis.com
  • Bağlar Mah. Osmanpaşa Cad. Melin İş merkezi Güneşli/ Bağcılar / İstanbul